תחומי עיסוק

תובענות ייצוגיות

המשרד מייצג בתובענות ייצוגיות בתחומים מגוונים בדגש על זכויות אדם, מפגעים סביבתיים, נגישות ושוויון לאנשים עם מוגבלות, בנקאות וביטוח ודיני עבודה. למשרד ניסיון רב בניהול תובענות ייצוגיות מורכבות והוא שם לו למטרה לעשות שימוש בכלי זה לצורך שינוי חברתי ומתן סעד משמעותי לציבור.

משפט מנהלי ובג"צים

המשרד עוסק רבות בתחום המנהלי ככלי משלים לתובענות הייצוגיות ולצורך קידום מטרות חברתיות בעלות משמעות, לרבות בסוגיות של מלחמה בגזענות, החלטות מפלות של הרשויות, עתירות חופש מידע ועוד.

 

מקרקעין, תכנון ובניה, ותמ"א 38

המשרד מייצג בעסקאות מקרקעין של אנשים פרטיים וחברות, בייזום פרוייקטי נדל"ן ובהפשרת קרקעות, התנגדויות לתוכניות בניה, ליווי תמ"א 38 ועוד.

 

משפט מסחרי

המשרד מייצג חברות שונות ומלווה אותן בייעוץ משפטי שוטף, כמו כן ןעוסק המשרד בדיני בנקאות וביטוח בדגש על שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות בקבלה לביטוח, דיני אפליה ומלחמה בגזענות, לרבות נפגעי פשעי שנאה.

 

דיני איכות הסביבה

למשרדנו ניסיון רב בתחום איכות הסביבה על כל היבטיו, זיהום מים אוויר קרקעות, חומרים מסוכנים ועוד. משרדנו עוסק בחקיקה הסביבתית בתחומים שונים ובעל ניסיון בעבודה מול הרשויות לרבות המשרד להגנת הסביבה.

 

דיני עבודה, ביטוח לאומי ומשרד הביטחון

המשרד מייצג עובדים ומעסיקים בערכאות השונות של בית הדין לעבודה ומול המוסד לביטוח לאומי, משרדנו עורך חוזי העסקה ומייעץ למעסיקים לגבי חובות וזכויות של עובדים. למשרדנו ניסיון במיצוי זכויות וייצוג בפני וועדות רפואיות, לרבות בייצוג בהכרה כנכי צה"ל מול משרד הביטחון.

 

ליטיגציה וייצוג בבתי משפט

למשרדנו ניסיון רב בייצוג בכל הערכאות מבית משפט שלום והמחוזי ועד בית המשפט העליון, לרבות בוררויות וגישורים, רשם האגודות השיתופויות וערכאות שיפוטיות נוספות כגון ועדת התלונות ועדות ערר ועוד.

 

צוואות וירושות

משרדנו עורך צוואות הן לבודדים והן לזוגות תוך ליווי וייעוץ בכתיבת הצוואה. משרדנו אף מייצג בניהול עזבון לאחר פטירה.